Ohlasy

Ahoj Libore, ráda bych Ti ještě jednou zpětně moc poděkovala za konstelace! Psala jsem Ti už jednou, jak jsem prožila to nádherné odproštění, úlevu a Odpuštění. Ale nyní zjišťuji, že to hlavní přichází tak nějak později... jakoby ten proces stále pracoval. Odvažuji se tvrdit, že jsme k sobě s maminkou opět našly cestu. Já jsem v sobě našla sílu ji vše otevřeně říct, přiznat i svou slabost a i přes drobné komplikace, ona zareagovala jako máma! Vidím to již úplně jiným pohledem a mám pocit, že jsme si blíž a máme mnohem opravdovější vztah! Tak díky za tu otevřenost, těším se zase někdy navi.


Moje konstelace na téma „alergie na slunce", „bolest žaludku a „bolest kolen" spustily celou lavinu událostí v mém životě. Problémy se sluneční alergií mám už od roku 1993, proto jsem se chtěla podívat na příčinu. Během konstelace se ukázalo, že něco tzv. nesu za některou ženu svého slovenského rodu, o kterém toho moc nevím. Ačkoliv jsem se dříve snažila od maminky dozvědět více o babičce a prababičce, její vzpomínky byly jen útržkovité, z dětství a dospívání na Slovensku si pamatuje málo. Krátce po konstelaci mi maminka oznámila, že přijede její sestra ze Slovenska. Tato teta už čtyři roky nikam nejezdí pro velké problémy s koleny (operace) a najednou taková změna, přijela 300 km autobusem do Olomouce! Využila jsem příležitosti a tetu vyzpovídala. Zjistila jsem neuvěřitelné věci: V naší ženské linii se zásadně opakuje ovdovění a vydědění, které s sebou nese emoce jako zlost, hořkost, zklamání, křivda atd. Vyvrcholením těchto pocitů bylo proklínání všech, což ze solidarity sdílely s prababičkou její dcery a pak jejich dcery. Mohla jsem tak porozumět tomu, co se mi dělo a děje, proč mě bolí kolena, proč jsem tolik let měla problémy se žaludkem, proč alergie na slunce, proč problémy v partnerských vztazích. Poprosila jsem maminku i tetu a udělaly jsme rituál jak v konstelacích na uctění předků, jak mrtvých, tak živých. Úžasné bylo to, že obě souhlasily. Ulevilo se mi nesmírně. A určitě nejen mně.


Milý Libore, cesta, na kterou jsi se dal, je sice docela náročná, ale na druhou stranu je skvělá a má dalekosáhlý dopad na osudy jak těch, kteří si nechají přímo udělat konstelaci, tak taky na další lidi, přestože jsou účastni nepřímo. Nejspíš nejsem první, kdo ti to říká, ale já si myslím, že je dobrý to občas říct nebo napsat a ne si to jen myslet, poněvadž si toho, co děláš, moc vážím a chci, abys to věděl.


Ahoj Libore,ráda bych ti poděkovala za sobotní konstelace. Bylo to sice náročné, ale úžasné! Poslední dobou jsem žila v hrozném vnitřním napětí a tlaku a nyní cítím takovou úlevu, jako by to ze mě všechno spadlo a cítím se jako úplně nový člověk (pořád mám nutkání dívat se do zrcadla). Razantní změny v okolí zatím nespatřuji, ale u mě je to pokrok o 100%. Tak fakt moc děkuji za to odproštění nadhled a ODPUŠTĚNÍ! Je krásné, jak pomáháš lidem. Budu se těšit zase někdy navi. Zdravím


Moje babička jezdila za prací do Rakouska do služby a z výdělku podporovala svou matku. Moje maminka, která v osmnácti vyletěla z rodinného hnízda, kupovala babičce nábytek, vybavení domácnosti a posíla jí peníze na živobytí. Já dělám něco podobného svojí mamince - jak to jde, tak ji finančně podporuju. Myslela jsem si, jak jsem hodná dcera. Konstelace mi ukázala, že to není v pořádku. Nevědomky jsem „jela" v programu, který jsem jak štafetový kolík přebrala od maminky. Výsledek je zřejmý - problémy s koleny, protože se vyvyšuji nad moji maminku. A co se nestalo po konstelaci - maminka přijela a vrátila mi 5000Kč, které si jakože půjčila loni a já dělala, že už o tom nevím. Možná mi vrátí časem i dalších 40000Kč...


<< <   1 2 3   > >>