Ohlasy

Ahoj Libore,

chci Ti jen poděkovat za sobotní konstelace – přiznávám, že jsem měla trochu strach jet, ale teď jsem strašně ráda, že jsem tam byla a mohla to prožít. Bylo to pro mě hodně důležité… vlastně až po odchodu z konstelací, o samotě na čerstvém vzduchu, jsem si uvědomila, že je mi nějak moc radostně – jako bych vystoupila ze stínu. A pak mi to dokonce všechno tak nějak zaklaplo do sebe, jakýsi obraz či vysvětlení mé konstelace (tedy dá-li se vůbec takový výraz pro konstelace použít) a zjišťuji, že „živě“ a radostněji žiju už pár dní.

Tak jen, že mě to těší a děkuji…
měj se krásně,
Hanka


Milý Libore,
ráda bych poděkovala Tobě i Tvojí asistentce Hance za Vaši práci.
Zúčastnila jsem se spolu se svou sestrou Vašich Rodinných konstelací 20.1. Byl to pro mě velký zážitek. Je úžasné, jaké emoce může člověk cítit ve skupince podobně naladěných lidí a jak hluboké (sebe)poznání v ní může nalézt. Je pro mě nepochopitelné, jak lze cítit emoce naprosto cizího člověka, který už třeba ani nežije a nalézt tak příčinu problému. Ale prostě to celé funguje a to je fantastické. Překvapením a milým zpestřením pro mě byla i předvolební konstelace. (Tímto bych ráda pozdravila Milana).

Já osobně jsem zde zase o něco více poodkryla některá tajemství v mém životě a jsem zase o krůček blíž k sobě, i když vím, že mě čeká ještě velmi dlouhá cesta. Ale věřím, že jdu správným směrem a že ke svému vytouženému cíli dojdu.

Proto ještě jednou děkuji za Tvou práci, vysokou profesionalitu a laskavý přístup a těším se na brzkou shledanou se všemi účastníky na některé z Tvých konstelací.

Přeji pohodové dny. Stáňa


Ahoj Libore,

.........DĚKUJI.....

Díky našemu společnému pobytu v Křišťanovicích jsem si opět něco nového uvědomila a opravdu hodně si užívám ten pocit, když vidím ostatní lidičky cestovat na dovolenou a já zatím vzpomínám na těch pár společně strávených dní, které mě obohatily takovým množstvím zážitků, pocitů, myšlenek, jako bych na Šumavě strávila několika let. Nevzpomínám si na lepší začátek prázdnin než jaký jsem s vámi všemi prožila letos. Když jsem se vracela parkem domů, cítila jsem se, jako bych se vracela z velkých dálek, z ciziny. Neměnila bych ani jednu jedinou vteřinu.

Stále žasnu nad tím, jak moc dokážeš pomáhat lidem a hlavně jak moc pomáháš mě a cítím vděčnost.


Ahoj Libore, ty chlape jeden
moc děkuju za fotky, jsou báječný. Vůbec, celé to bylo v Křišťanovicích báječný, každý den si vzpomenu, jak tam bylo nádherně.


Veliký pozdrav z Tábora,

Moc zdravím a myslím na vás... Pro mě to bylo v Křišťanovicích naprosto nádherné a posilující... Moc jsem vám všem chtěla poděkovat za úžasné chvíle a velikou podporu, kterou jsem od vás dostávala.
Budu se moc těšit až se zase setkáme a budu doufat , že to bude brzy…
Mám vás moc ráda...


<< <   1 2 3   > >>